Gregory'S House Villa

  • Wi-Fi
  • Ingyenes parkoló
  • Kültéri úszómedence
  • Játszótér
  • Légkondicionálás

A kertre néző Gregory'S House Villa Nizza nagyjából egy 10 perces kocsiútra található az olyan oktatási célpontoktól, mint a Nizzai Sophia Antipolis Egyetem.

A Gregory'S House Villa erkélyt foglal magába olyan kényelmekkel, mint a klímaberendezés, valamint médiaeszközökkel, köztük síkképernyős műholdas TV-vel felszerelt.

Az ételek széles választékát kínáló l' art et le pain nagyjából 1 km-re található.

A Várnegyed 6 km-es távolságra, az Angol sétány pedig hozzávetőlegesen 7 km-re van a Nizza városi villától. Az ingatlan körülbelül egy 15 perces autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Parc des Arènes de Cimiez. A vendégek továbbá a Col de Bast buszállomást belátható közelségre találják a Nizza városi ingatlantól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Gregory'S House Villa Nizza
Nice Villa De Prestige Vue Mer Panoramique Piscine Climatisation
Csak mobilra érvényes ár

Nice Villa De Prestige Vue Mer Panoramique Piscine Climatisation

480 m az ingatlantól
USD 661 USD 595
éjszakánként
Villa Avec Piscine Et Vue Magnifique Sur Nice
Csak mobilra érvényes ár

Villa Avec Piscine Et Vue Magnifique Sur Nice

523 m az ingatlantól
Chez Dominique
Csak mobilra érvényes ár

Chez Dominique

10
Nagyszerű 1 értékelés
534 m az ingatlantól

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Ingyenes parkoló

    Szolgáltatások

    • Biztonsági szolgálat

    Étkezési lehetőségek

    • Piknik terület/Kempingasztalok

    Gyerekeknek

    • Játszótér
    • Játékterem

    Pihenés

    • Kültéri úszómedence
    • Napozóágyak
    • Napozóterasz
    • Kert
    • Szabadidős/TV szoba
    • Medence kilátással
    • Sekély végű medence

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Terasz
    • Kerti bútor

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kandalló
    • Füstérzékelők

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 17:00-20:00 között
    Kijelentkezés: 10:00 óráig
    Engedély száma06088042101NH
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • ❓
      A Gregory'S House Villa magába foglal konyhát?
      Igen, a Gregory'S House Villa felszerelt konyhát biztosít.
    • ❓
      A Gregory'S House Villa fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Gregory'S House Villa nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Gregory'S House Villa Nizza

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár